• Зниклі громадяни
  • Особи, які переховуються від органів влади
  • Неопізнані трупи
  • Особи, що не можуть надати про себе відомостей внаслідок хвороби або неповнолітнього віку
  • Культурні цінності
  • Moбільні телефони
  • Транспортні засоби у розшуку
  • Зброя у розшуку
  • ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ
    Даний веб-ресурс призначений для надання допомоги:
    - зі встановлення місцезнаходження безвісті зниклих людей
    - осіб, які втратили пам'ять
    - розшуку тих, хто переховується від органів влади
    - пошуку викрадених культурних цінностей
    - мобільних телефонів
    - транспортних засобів у розшуку
    - зброї у розшуку
    На сайті представлено детальну інформацію, куди Ви зможете звернутися за вказаними телефонами, або зателефонувавши 102. Органи внутрішніх справ висловлюють вдячність за будь-яку допомогу.
    СУДАКСЬКИЙ МВ ГУМВСУ В АР КРИМ
    ГАЛУШКА
    ТАТЬЯНА
    АЛЕКСАНДРОВНА
    25.01.2001
    НЕМИРОВСКИЙ РОВД ВИННИЦКОЙ ОБЛ.
    КУШНИР
    ВАЛЕНТИНА
    ВАЛЕРЬЕВНА
    17.03.2000
    СОЛОМЕНСКОЕ РУВД Г.КИЕВА
    ЛУКЬЯНОВИЧ
    ИННА
    АЛЕКСАНДРОВНА
    10.10.2001
    АППАРАТ ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    ТРЕТЯКОВ
    РУБЭН-ЮРИЙ
    ВИКТОРОВИЧ
    26.10.1998
    АППАРАТ ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    ШКВАРКО
    МАКСИМ
    ВИТАЛЬЕВИЧ
    07.11.1999
    КОВЕЛЬСКИЙ ГОВД ВОЛЫНСКОЙ ОБЛАСТИ
    БАРАН
    ЮЛИЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    26.05.1998
    ЧЕРВОНОГВАРДЕЙСКИЙ РОВД Г.МАКЕЕВКА
    МАСЛОВ
    ВЛАДИМИР
    РОМАНОВИЧ
    26.04.2005
    НАХІМОВСЬКИЙ РВ УМВСУ В МІСТІ СЕВАСТОПОЛІ
    АПОСТОЛОВА
    ВАЛЕРИЯ
    АНДРЕЕВНА
    11.07.2000
    ПРОЛЕТАРСКИЙ РОВД Г.ДОНЕЦКА
    ПЕФТИЕВ
    АНТОН
    ИЛЬИЧ
    07.06.2000
    ПРОЛЕТАРСКИЙ РОВД Г.ДОНЕЦКА
    ПЕФТИЕВ
    ИЛЬЯ
    ИЛЬИЧ
    07.06.2000
    КРАСНОАРМЕЙСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ПЕТРОВ
    СТАНИСЛАВ
    СЕРГЕЕВИЧ
    02.08.2002
    ОЧАКОВСКИЙ РОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    СИНИЦИНА
    АНАСТАСИЯ
    ГЕННАДИЕВНА
    22.10.1998
    АРТЕМОВСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ДМИТРИЕВ
    ВЛАДИСЛАВ
    ВАЛЕРЬЕВИЧ
    24.02.1998
    ВЕСЕЛИНОВСКИЙ РОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    ЖАДАН
    ЕВГЕНИЙ
    БОГДАНОВИЧ
    20.06.1999
    ВЕСЕЛИНОВСКИЙ РОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    КУЧЕРЕНКО
    АНАТОЛИЙ
    АНАТОЛЬЕВИЧ
    22.04.1999
    БАХМАЧСКИЙ РОВД ЧЕРНИГОВСКОЙ ОБЛ.
    МАТВИЕНКО
    АЛЕКСЕЙ
    ВЛАДИМИРОВИЧ
    28.03.2002
    БОРИСПОЛЬСКИЙ ГРОВД КИЕВСКОЙ ОБЛ.
    ТАРАСЕНКО
    РУСЛАН
    ВАЛЕНТИНОВИЧ
    24.08.1997
    ШЕВЧЕНКОВСКОЕ РУВД Г.КИЕВА
    СИНИЦЫН
    ОЛЕГ
    ИГОРЕВИЧ
    17.02.1998
    ПЕТРОПАВЛОВСКИЙ РОВД ДНЕПРОПЕТРОВСКОЙ
    КУРЛОВ
    АЛЕКСАНДР
    АЛЕКСАНДРОВИЧ
    29.12.1997
    МУКАЧЕВСКИЙ ГОВД ЗАКАРПАТСКОЙ ОБЛ.
    ГОРВАТ
    АЛЕКСАНДР
    КАРЛОВИЧ
    22.06.2001
    КРАСНОЛИМАНСКИЙ РОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ЛУГОВОЙ
    АРТУР
    АЛЕКСАНДРОВИЧ
    27.03.2000
    КРАМАТОРСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ПАНФИЛОВ
    БОРИС
    АЛЕКСАНДРОВИЧ
    13.06.2000
    БРОВАРСКИЙ РОВД КИЕВСКОЙ ОБЛ.
    АХМЕД
    АБДУРАХМАН
    МОХАМЕД
    26.10.2010
    ШАЦКИЙ РОВД ВОЛЫНСКОЙ ОБЛАСТИ
    НЫЧИПОРУК
    АЛИНА
    АЛЕКСЕЕВНА
    30.03.1998
    ПЕРВОМАЙСКИЙ РО ЧЕРНОВИЦКОЙ ОБЛ.
    РАЙМАН
    СЕВЕРИНА-ЮЛИЯ
    ЕВГЕНИЕВНА
    06.05.1999
    МЕЖГОРСКИЙ РОВД ЗАКАРПАТСКОЙ ОБЛ.
    КИС
    МИХАИЛ
    ВАСИЛЬЕВИЧ
    03.11.1997
    ВЛАДИМИР-ВОЛЫНСКИЙ ГОВД ВОЛЫНСКОЙ ОБЛАСТИ
    БЕН ХАМУДА
    ИМЕД
    ЕДИН
    25.01.2014
    ЧЕРВОНОГРАДСКИЙ ГОВД ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    ЯРЕМЕЧКО
    МАРЬЯНА
    ЗОРЯНОВНА
    11.01.1999
    МАКАРОВСКИЙ РОВД КИЕВСКОЙ ОБЛ.
    ПОЖОГА
    КРИСТИНА
    ИВАНОВНА
    07.07.1998
    БОБРОВИЦКИЙ РОВД ЧЕРНИГОВСКОЙ ОБЛ.
    ГОРОВА
    ТАТЬЯНА
    ВЛАДИМИРОВНА
    15.10.1998
    ПЕРВОМАЙСКИЙ ГОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    ГАЙДЕЙЧУК
    НИКОЛАЙ
    РОСТИСЛАВОВИЧ
    18.12.1997
    МАКАРОВСКИЙ РОВД КИЕВСКОЙ ОБЛ.
    ВАСИЛЬЕВ
    АРТУР
    АЛЕКСАНДРОВИЧ
    20.12.1997
    БЕРДЯНСКИЙ ГОВД ЗАПОРОЖСКОЙ ОБЛ.
    ТРУСКАЛ
    СЕРГЕЙ
    ГЕННАДЬЕВИЧ
    30.09.1999
    БАШТАНСКИЙ РОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    ГРЫЖУК
    ЛИЛИЯ
    ВАСИЛЬЕВНА
    15.07.1998
    ВОЗНЕСЕНСКИЙ РОВД НИКОЛАЕВСКОЙ ОБЛ.
    КОНДРАТЕНКО
    НАТАЛЬЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    07.02.2000
    ПЕРЕМЫШЛЯНСКИЙ РОВД ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    ПИДЦЕРКОВНЫЙ
    БОГДАН
    ИВАНОВИЧ
    19.07.1999
    АПОСТОЛОВСКИЙ РОВД ДНЕПРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛ.
    СУРТА
    ТАТЬЯНА
    АЛЕКСЕЕВНА
    22.04.2000
    ЖИТОМИРСКИЙ РОВД ЖИТОМИРСКОЙ ОБЛ.
    ГРИЦАЙ
    АЛЕКСАНДР
    ПЕТРОВИЧ
    09.12.1997
    СЛАВЯНСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ЛАВРОВА
    ДАРЬЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    12.07.1999
    ЗНАМЕНСКИЙ ГРОВД КИРОВОГРАДСКОЙ ОБЛ.
    БОЙКО
    НАТАЛИЯ
    СТАНИСЛАВОВНА
    31.08.1998
    АМУР-НИЖНЕДНЕПРОВСКИЙ РОВД Г.ДНЕПРОПЕТР.
    КИБКА
    АНАСТАСИЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    19.07.2000
    ВОЛОДАР-ВОЛЫНСКИЙ РОВД ЖИТОМИРСКОЙ ОБЛ.
    ВОЙЦЕХОВСКАЯ
    ВИКТОРИЯ
    АНДРЕЕВНА
    16.05.2002
    СОЛОМЕНСКОЕ РУВД Г.КИЕВА
    ПИВОВАРОВА
    АЛИНА
    НИКОЛАЕВНА
    12.07.2004
    БАХЧИСАРАЙСЬКИЙ РВ ГУМВСУ В АР КРИМ
    ИВАННИКОВА
    АННА
    АЛЕКСАНДРОВНА
    04.11.1999
    ГАГАРІНСЬКИЙ РВ УМВСУ В МІСТІ СЕВАСТОПОЛІ
    ЕРЕМИНА
    ЕКАТЕРИНА
    СЕРГЕЕВНА
    05.07.2001
    ГОРОДОКСКИЙ РОВД ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    РОМАН
    РОМАН
    РУСЛАНОВИЧ
    30.11.2001
    ОВИДИОПОЛЬСКИЙ РОВД ОДЕССКОЙ ОБЛ.
    СТАРИКОВ
    НИКИТА
    СПАРТАКОВИЧ
    22.11.2011
    УВД Г.Б-ДНЕСТРОВСКА ОДЕССКОЙ ОБЛ.
    ЧУМАЧЕНКО
    СВЕТЛАНА
    АЛЕКСАНДРОВНА
    02.10.1999
    КИЕВСКИЙ РОВД Г. ОДЕССЫ
    СЕМАШКО
    АЛЕКСАНДР
    ЮРЬЕВИЧ
    08.06.1999
    ЛОХВИЦКИЙ РОВД ПОЛТАВСКОЙ ОБЛ.
    БЕЛЯНСКАЯ
    БОГДАНА
    ВЯЧЕСЛАВОВНА
    27.03.1999
    ХАРЬКОВСКИЙ РО УМВД В ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
    ИСАЧЕНКО
    АННА
    АЛЕКСАНДРОВНА
    24.03.1999
    ПРИДНЕПРОВСКИЙ РОВД Г.ЧЕРКАССЫ
    ФУРМАН
    БОГДАН
    ВЯЧЕСЛАВОВИЧ
    03.12.2004
    РЕНИЙСКИЙ РОВД ОДЕССКОЙ ОБЛ.
    ПОПОВ
    СЕРГЕЙ
    ВАСИЛЬЕВИЧ
    14.09.1990
    СТ.296 Ч.4
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    СМЕЛЯНСКИЙ ГРОВД ЧЕРКАССКОЙ ОБЛ.
    КЛИМЕНКО
    АНАТОЛИЙ
    МИХАЙЛОВИЧ
    23.08.1963
    СТ.121 Ч.2
    ТРИМАННЯ ПІД ВАРТОЮ
    СОСНОВСКИЙ РОВД Г.ЧЕРКАССЫ
    КОСТЕНКО
    ВАЛЕРИЙ
    НИКОЛАЕВИЧ
    26.06.1972
    СТ.171 Ч.1
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    ГОЛОСИЕВСКОЕ РУВД Г.КИЕВА
    ЛИПЧАК
    ЕВГЕНИЙ
    ОЛЕГОВИЧ
    13.11.1989
    СТ.296 Ч.4
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    ДЕРГАЧЕВСКИЙ РО УМВД В ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
    ЯТИМОВ
    ДАВЛАТАЛИ
    РАХМАТУЛОЕВИЧ
    23.12.1972
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    МАНЬКОВСКИЙ РОВД ЧЕРКАССКОЙ ОБЛ.
    ХОЛЯВИНСКИЙ
    АНДРЕЙ
    АНДРЕЕВИЧ
    02.01.1970
    СТ.186 Ч.2
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    ШЕВЧЕНКОВСКИЙ РО ЧЕРНОВИЦКОЙ ОБЛ.
    ГИЛЕЦКИЙ
    АНДРЕЙ
    СЕРГЕЕВИЧ
    17.08.1995
    СТ.185 Ч.2
    ПОСТАНОВА СУДУ ПРО ДОЗВІЛ НА ЗАТРИМАННЯ З МЕТОЮ ПРИВОДУ
    СОФИЕВСКИЙ РОВД ДНЕПРОПЕТРОВСКОЙ ОБЛ.
    САЛЬНИК
    СЕРГЕЙ
    ЛЕОНИДОВИЧ
    09.04.1980
    СТ.286 Ч.2
    ПОСТАНОВА СУДУ ПРО ДОЗВІЛ НА ЗАТРИМАННЯ З МЕТОЮ ПРИВОДУ
    ПЕРШОТРАВНЕВЫЙ РОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    КЛИПА
    МИХАИЛ
    МИХАЙЛОВИЧ
    24.03.1983
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    КИРОВСКИЙ РОВД Г.ДНЕПРОПЕТРОВСКА
    ВАСИЛЕВСКИЙ
    СЕРГЕЙ
    АНАТОЛЬЕВИЧ
    07.10.1973
    СТ.296 Ч.4
    НЕ ЗАСТОСОВУВАВСЯ
    АМУР-НИЖНЕДНЕПРОВСКИЙ РОВД Г.ДНЕПРОПЕТР.
    КИБКА
    АНАСТАСИЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    19.07.2000
    САРАТСКИЙ РОВД ОДЕССКОЙ ОБЛ.
    СТЕФАНКО
    АННА
    СТЕПАНОВНА
    05.04.1935
    МАРЬИНСКИЙ РОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    КУЦЕНКО
    СЕРГЕЙ
    ЛЕОНИДОВИЧ
    30.07.1977
    ЖИТОМИРСКИЙ РОВД ЖИТОМИРСКОЙ ОБЛ.
    ГРИЦАЙ
    АЛЕКСАНДР
    ПЕТРОВИЧ
    09.12.1997
    СЛАВЯНСКИЙ ГОВД ДОНЕЦКОЙ ОБЛ.
    ЛАВРОВА
    ДАРЬЯ
    АЛЕКСАНДРОВНА
    12.07.1999
    АНАНЬЕВСКИЙ РОВД ОДЕССКОЙ ОБЛ.
    ГОНЧАРЕНКО
    МАРИЯ
    ПЕТРОВНА
    15.07.1935
    ОБОЛОНСКОЕ РУВД Г.КИЕВА
    ЛИСУХА
    МИХАИЛ
    АЛЕКСАНДРОВИЧ
    07.07.1995
    КИЕВСКИЙ РОВД Г. ОДЕССЫ
    СЕМАШКО
    АЛЕКСАНДР
    ЮРЬЕВИЧ
    08.06.1999
    БОРОВСКОЙ РО УМВД В ХАРЬКОВСКОЙ ОБЛАСТИ
    ПЕЛИХ
    АЛЕКСАНДР
    ИВАНОВИЧ
    19.09.1936
    ПЕРЕМЫШЛЯНСКИЙ РОВД ЛЬВОВСКОЙ ОБЛ.
    ПИДЦЕРКОВНЫЙ
    БОГДАН
    ИВАНОВИЧ
    19.07.1999
    ГОДИННИК
    LONGINES
    МОНЕТА
    ПОЛТИННИК(50 КОПІЙОК)
    МОНЕТА
    РУБЛЬ
    МОНЕТА
    50 КОПІЙОК
    МОНЕТА
    20 КОПІЙОК
    КАРТИНА
    ПОРТРЕТ СИНА
    КАРТИНА
    ЖОРНАВА
    КАРТИНА
    ПОРТРЕТ МОЛОДОГО ЧОЛОВІКА
    ІКОНА
    СВЯТА ВАРВАРА
    ІКОНА
    ІСУС ХРИСТОС ВСЕДЕРЖИТЕЛЬ