10.02.2012
Затримані працівники філії банку, які привласнили грошові кошти фізичних осіб на загальну суму 1 276 694 гривень ---- Водій-далекобійник отримав допомогу від працівників Державтоінспекції ---- Школярі допомогли розкрити вбивсто ---- Сергій Поготов: "Правоохоронці готові забезпечити правопорядок під час проведення Євро-2012" --- Співробітники ДАІ затримали нетверезого священика ----- Чутки про повернення обов'язкового техогляду транспорту - безпідставні ---- Стосовно посадовця одного з міністерств порушено кримінальну справу
Лютий   2012
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789
10
1112
13141516171819
20212223242526
272829
дата з:
по:


Головна » Новини МВС » Найголовніше

Зловмисники вночі накопали собі картоплі на кримінальну справу
09.09.2010

Сухе та спекотне літо призвело до неврожаю картоплі. І як наслідок – ціни на цей продукт підскочили до 6-8 гривень за кілограм картоплі. Тому, за останній час було зафіксовано два факти крадіжок картоплі в Охтирському районі.

Літо цього року було дуже сухе та спекотне, стовпчик термометра не опускався нижче 40 градусів. А по новинам синоптики тільки й повідомляли про те, що це літо б’є всі температурні рекорди. Тому, така погода призвела до неврожайного року на зернові та овочеві культури, в тому ж числі і на картоплю. Продукти харчування дорожчають швидкими темпами. І саме це стало причиною крадіжки 46 кілограмів картоплі з городу 43-річного мешканця м. Охтирки Миколи. Останній повідомив міліціонерам, що картоплю вкрали прямо таки з городу. В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що крадіжку скоїли 31-річний Олександр та 57-річна Тетяна, яка за своїми плечима вже має три судимості. І вже наступного дня після крадіжки Олександр та Тетяна були в кабінеті слідчого. «Я скоїла крадіжку! Городу в мене не має, купити картоплі я не можу, бо дуже вона дорога цього року. А смажену картоплю так люблю. От я і вирішила викрасти, а допомогти мені в цьому попрохала свого знайомого Олександра. З ним я недавно познайомилась і підтримую дружні стосунки. А коли стало темно, пішли на городи красти картоплю» - розповідала слідчому Тетяна.

Того дня ввечері Олександр, випивши добряче оковитої, завітав в гості до своєї знайомої Тетяни. Вони сиділи в дворі та гомоніли. Коли жінка запропонувала чоловікові накопати чужої картоплі, він не відмов їй. Тож ввечері вони відправилися на в мандри. В урочищі обрали город, який був розташований близь річки. Щоб не викликати підозри, лопати з собою не взяли, і руками почали рити картоплю. Заповнивши велику господарчу сумку та корзину, яку Тетяна взяла з дому, вони пішли з городів. Та вже наступного дня міліціонери вилучили викрадене.

Наразі порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, вчинена за попередньою змовою групою осіб, яка карається позбавленням волі на строк до п’яти років. Тож тепер Олександр та Тетяна нескоро скуштують домашньої смаженої картопельки.

 

Ірина Товма

СЗГ Охтирського МВ ГУМВС

України в Сумській області

 

версія для друку

Розширений пошук »